Бромокриптин

G02CB01

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Порушення менструального циклу, жіноче безпліддя; передменструальний синдром; гіперпролактинемія в чоловіків; пролактиноми; акромегалія; пригнічення лактації; доброякісні захворювання молочних залоз; хвороба Паркінсона.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших алкалоїдів ріжків; неконтрольована артеріальна гіпертензія, токсикоз; артеріальна гіпертензія в період вагітності (у т.ч. еклампсія, прееклампсія або артеріальна гіпертензія, обумовлена вагітністю), артеріальна гіпертензія у ранній і пізній післяпологовий період; ішемічна хвороба серця та інші тяжкі серцево-судинні захворювання; ідіопатичний або сімейний тремор; хорея Хантингтона; тяжкі психічні захворювання в даний час або в анамнезі.

Инструкция:

Хвороба Паркінсона (як самостійна терапія, а також у поєднанні з іншими протипаркінсонічними засобами): початкова доза – 1,25 мг 1 раз на добу (краще ввечері) протягом 1-го тижня. За необхідності добову дозу, яку розділяють на 2-3 прийоми, підвищують поступово, кожного тижня на 1,25-2,5 мг ( звичайна терапевтична доза у разі моно- та комбінованої терапії варіює в межах 10-40 мг на добу).

Список препаратов

Таблетки

БРОМКРИПТИН-КВ

ПАО Киевский витаминный завод (UA)

2,5 мг

Бліс. №10x3

Rp

БРОМОКРИПТИН-РИХТЕР

ОАО Гедеон Рихтер (HU)

2,5 мг

№30x1

Rp