ЗИДОВУДИН + ЛАМІВУДИН

Rp.: ZIDOVUDINE + LAMIVUDINE

Препаратів: 7

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

ВІЛ-інфекція у складі комбінованої антиретровірусної терапії; хіміопрофілактика у ВІЛ-позитивних жінок у період вагітності (з 28-го тиж) і під час пологів з метою запобігання передачі вірусу дитині від матері, а також із метою початкової профілактики ВІЛ-інфекції в новонароджених; постконтактна профілактика інфікування осіб, які отримали уколи або порізи при роботі із забрудненими ВІЛ матеріалами або мали статеві контакти з особами, інфікованими ВІЛ.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкий ступінь нейтропенії (кількість нейтрофілів <0,75×109/л) або анемії (рівень гемоглобіну <7,5 г/дл або 4,65 ммоль/л), периферична невропатія, порушення функції нирок (із КК 50 мл/хв і нижче); період вагітності (до 14-го тиж гестації) й годування груддю; маса тіла менше 14 кг.

Інструкція:

Терапію призначає лікар, який має досвід лікування хворих на ВІЛ-інфекцію. Дорослі та підлітки з масою тіла не менше 30 кг: 1 таб 2 р/доб під час їди або натще, діти з масою тіла 21–30 кг: 1/2 таб вранці та 1 таб ввечері, із масою тіла 14–21 кг: 1/2 таб 2 р/доб. Для лікування дітей із масою тіла менше 14 кг слід скористатися окремими формами випуску препарату згідно з інструкціями для його медичного застосування.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті оболонкою

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  • Rp

   ЗОВІЛАМ
   ЗОВІЛАМ

   Мілан Лабораторієс Лімітед

   60 мг + 30 мг

   Конт. 60x1

  • Rp

   ЛАМІХОП 3
   ЛАМІХОП 3

   Маклеодс Фармасьютикалс Лімітед

   300 мг + 150 мг

   Флак. 60x1