ЗАЛІЗА ХЛОРИД

Rp.: FERROUS CHLORIDE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Залізодефіцитна анемія (профілактика та лікування), недостатність заліза при надмірних крововтратах, анемія у період вагітності, при недостатньому надходженні заліза в організм у дітей, у т.ч у період інтенсивного росту, внаслідок недостатнього всмоктування заліза з кишечнику при захворюваннях травного тракту; профілактика дефіциту заліза в недоношених, новонароджених з багатоплідної вагітності, а також у дітей, матері яких у період вагітності перенесли анемію.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, гемохроматоз, гемосидероз, гемолітична й апластична анемія, сидероахрестична анемія, таласемія, виразкова хвороба шлунку й дванадцятипалої кишки, цироз печінки, запальні захворювання слизової оболонки травного тракту.

Інструкція:

1 крапля розчину для перорального застосування містить приблизно 1,6 мг заліза (Fe2+). Дорослі: всередину 55 крапель (2 мл) розчину 2 рази на добу між прийомами їжі або натще з водою або соком. Недоношені діти: 1,5-3 мг заліза (1-2 краплі) на 1 кг маси тіла щоденно протягом 3-5 міс, діти до 1 року – 15-30 мг (9-19 крапель) 1 раз на добу, 1-12 років – 45 мг (28 крапель) 1-2 рази на добу, старше 12 років – 45 мг (28 крапель) 2 рази на добу. Терапевтична добова доза для дітей не повинна перевищувати 3 мг/кг маси тіла, для дорослих – 180-200 мг. Профілактичні дози – 1/2-1/3 терапевтичних, з метою профілактики в період вагітності й годування груддю – 60-90 мг на добу. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально.