ЗАЛІЗА ФУМАРАТ* + ЦІАНОКОБАЛАМІН + ФОЛІЄВА КИСЛОТА + ЦИНКУ СУЛЬФАТ*

Rp.: FERROUS FUMARATE + CYANOCOBALAMIN + FOLIC ACID + ZINC SULFATE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Залізо- й фолієводефіцитна анемія (лікування та профілактика), пов’язана з аліментарною недостатністю заліза, а також у період вагітності й годування груддю, при хронічній крововтраті (гемороїдальна кровотеча, пептична виразка, яка кровоточить, гіперменорея), анкілостомозі, гельмінтозах, гіпохлоргідрії, опіковій хворобі, гемодіалізі, целіакії, хворобі Крона, ентериті, синдромі мальабсорбції, парентеральном харчуванні, після операцій на шлунку, особам, які різко втрачають масу тіла.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, гемохроматоз, гемосидероз, гіпо-, апластична та гемолітична анемія, цироз печінки, урокопропорфірія, гострі запальні захворювання кишечнику, виразкова хвороба шлунку й дванадцятипалої кишки в стадії загострення, повторні переливання крові, одночасне призначення препаратів заліза для парентерального введеня, порушення функції печінки та нирок, ревматоїдний артрит, гемоглобінопатія та порушення обміну заліза; вік до шести років.

Інструкція:

Всередину 1 капсула 2-3 рази на добу, з метою профілактики – 1 капсула на добу між прийомами їжі. Тривалість курсу лікування –20-30 днів.