ЯКІРЦІ СЛАНКІ*

Rp.: TRIBULUS TERRESTRIS

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Статеві розлади у чоловіків і жінок (профілактика й лікування самостійне і комплексне): еректильна дисфункція (для збільшення лібідо, сили і тривалості ерекції), певні форми безпліддя у чоловіків (на фоні ідіопатичної олігоастенотератоспермії, при відсутності поліпшення спермальних показників протягом 1-го року після операції з приводу варікоцеле; імунологічно зумовлене безпліддя); клімактеричний і посткастраційний синдром у жінок з виявленими нейровегетативними і нейропсихічними проявами; ендокринне яєчникове безпліддя; для підвищення загального тонусу організму; дисліпопротеїнемія.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі захворювання серцево-судинної системи та нирок; період вагітності й годування груддю; вік до 18 років.

Інструкція:

Статеві розлади: чоловіки — перор. 1–2 таб.; жінки — 1 таб. 3 р/доб протягом 30–90 днів. За необхідності курс лікування можливо періодично повторювати. Ендокринологічне безпліддя у жінок: 1–2 таб. 3 р/доб з 1-го по 12-й день менструального циклу. Курс лікування можливо періодично повторювати до настання вагітності. Клімактеричний або посткастраційний синдром у жінок: 1–2 таб. 3 р/доб протягом 60–90 днів. Після поліпшення стану дозу знижують до 2 таб/доб. Тривалість підтримувальної терапії — до 1–2 років. Безпліддя у чоловіків: 1–2 таб. 3 р/доб протягом 90 днів. Дисліпопротеїнемія: 2 таб. 3 р/доб протягом 90 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті оболонкою

  • ТРІБЕСТАН
   ТРІБЕСТАН

   АТ ВІТАМІНИ

   від 731.40 грн

   250 мг

   Бліс. 10x6

   від 731.40 грн