ВУГІЛЛЯ АКТИВОВАНЕ

Rp.: MEDICINAL CHARCOAL

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гострі та хронічні отруєння побутовими, промисловими отрутами, алкалоїдами, солями важких металів, лікарськими препаратами; алкогольно-харчові перевантаження, диспепсія, метеоризм, кишкові інфекції; захворювання, що супроводжуються синдромом ендогенної інтоксикації (гостре та хронічне ураження печінки, нирок, алергічні, аутоімунні та онкологічні захворювання, а також при підвищеному вмісті холестерину); для зменшення газоутворення під час підготовки до рентгенологічних й ендоскопічних досліджень.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; виразкові ураження травного тракту у стадії загострення, шлунково-кишкова кровотеча, кишкова непрохідність; спадкова непереносимість фруктози, синдром порушення всмоктування глюкози або недостатність кальцію; вік до 3-х років.

Інструкція:

Метеоризм і диспепсія: дорослі — перор. 1–3 таб або капс. 3–4 р/доб; діти від 3 років: 2–4 таб 3–4 р/доб; у разі діареї дозу підвищують до 4–5 таб 3–4 р/доб. Отруєння та інтоксикація: дорослі — 20–30 г на прийом у вигляді водної сусп. (на 1–2 склянки води, таку сусп. використовують і для промивання шлунка) або 2–6 капс. 3 р/доб. При підвищеній кислотності дорослим призначають 1–2 г 3–4 р/доб. Діти: 1–2 г між прийомами їжі або лікарських препаратів у вигляді сусп. в 100 мл води. Тривалість курсу лікування у випадку гострих захворювань — 3–5 днів, у випадку хронічних захворювань, які зумвлені ендогенними інтоксикаціями, — 10–15 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Препарати з доведеною ефективністю

    Таблетки

  • Дані про ефективність не надано

    Таблетки