ТРОКСЕРУТИН

Rp.: TROXERUTIN

Препаратів: 8

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Набряково-больовий синдром і мікроциркуляторно-трофічні порушення при гострій або хронічній недостатності вен нижніх кінцівок і прямої кишки (варикозне розширення вен, гострий і хронічний поверхневий тромбофлебіт, тромбоз при вагітності, починаючи з II триместру, посттромбофлебітичний синдром, хронічний лімфостаз, дерматит внаслідок варикозного розширення вен, гемороїдальні вузли); травми м’яких тканин: забиті місця, розтягнення, гематоми.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічний гастрит (у фазі загострення); препарат у формі гелю не наносять на відкриті рани; І триместр вагітності; вік до 14 років.

Інструкція:

Внутрішньо 2 капс. на добу під час їди, підтримувальна доза — 1 капс. на добу протягом 3–4 тиж. Лікування можна комбінувати з одночасним застосуванням препарату у формі гелю. Гель наносять на уражену ділянку 2 р/доб вранці та ввечері, втираючи легкими масажними рухами до повної резорбції препарату. Тривалість курсу лікування — 4–6 тиж.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Гель для зовнішнього застосування

 • Дані про ефективність не надано

  Гель для зовнішнього застосування

  Капсули

  Капсули тверді

  • ФЛЕБОТОН
   ФЛЕБОТОН

   Софарма

   від 199.42 грн

   300 мг

   Бліс. 10x5

   від 199.42 грн