ТРЕОНІН + ПІРИДОКСИН

Rp.: THREONINE + PYRIDOXINE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Зловживання алкоголем, хворим на хронічний алкоголізм при актуалізації патологічного потягу до алкоголю, поєднаного з афективними (дратівливість, зниження настрою, внутрішній дискомфорт) порушеннями, алкогольний абстинентний синдром; виявлення й лікування прихованого потягу до алкоголю; зниження розумової працездатності й концентрації уваги.

Протипоказання:

Алкогольне сп’яніння, одночасний прийом лікарських засобів, які пригнічують ЦНС (анксіолітиків, нейролептиків, антидепресантів); вік до 15 років.

Інструкція:

Підвищення концентрації уваги та розумої працездатності: 1 таблетка під язик (або у вигляді порошку після подрібнювання таблетки) 2–3 рази на добу протягом 3–10 днів. За необхідності курс лікування повторюють 3–4 рази на рік. Хронічний алкоголізм та зловживання алкоголем: 1–3 таблетки 2–3 рази на добу протягом 4–5 днів. За необхідності курс лікування повторюють 5–10 разів на рік. Лікування алкогольного абстинентного синдрому: перший день — 1–4 таблетки 3–4 рази на добу (добова доза — 3–16 таблеток), другий день та надалі — 1–2 таблетки 2–3 рази на добу (добова доза 3–6 таблеток) протягом 21–28 днів. Тривалість курсу лікування може бути зменшена до 10–14 днів. Найефективнішим є сумісне застосування препарату з кислотою амінооцтовою у формі таблеток 0,1 г (під язик за 10–15 хв до прийому препарату). Виявлення прихованого потягу до алкоголю: 2–3 таблетки препарату натще. Поява протягом 10–20 хв легкого запаморочення, заспокійливого ефекту, почервоніння обличчя, потовиділення свідчать про наявність патології. У цьому випадку: 1–2 таблетки 2–3 рази на добу разом з кислотою амінооцтовою (за 10–15 хв до прийому препарту) протягом 5–10 днів.