ТОФІЗОПАМ

Rp.: TOFISOPAM

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Слабкі психіатричні розлади, які характеризуються напруженням, вегетативними порушеннями, слабким і помірним відчуттям тривоги, відсутністю мотивації, втомлюваністю, апатією, неактивністю внаслідок неврозів (особливо виснажливий невроз), реактивною депресією, неврастенією, сексуальною неврастенією; для зниження проявів вторинних невротичних розладів внаслідок первинного захворювання, іпохондрії, крім того, для зменшення вираженості симптомів клімактеричного періоду; абстинентний синдром (для зменшення вегетативних симптомів і стану збудження при пределірію й делірію).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; некомпенсована дихальна недостатність або респіраторний дистрес-синдром; синдром припинення дихання в період сну в анамнезі, раніше перенесена кома; агресивно-імпульсивна психопатія; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Всередину по 50–100 мг (1–2 таблетки) 1–3 рази на добу. Тривалість курсу лікування — 4–12 тиж, у т.ч. час, необхідний для поступової відміни препарату; при абстинентному синдромі для профілактики і лікування делірію — від кількох діб до 3–4 тижнів.