ТІАМФЕНІКОЛУ ГЛІЦИНАТУ АЦЕТИЛЦИСТЕЇНАТ*

Rp.: THIAMPHENICOL*

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інфекційно-запальні захворювання дихальних шляхів, спричинені чутливими до пpeпapaтy мікроорганізмами, які супроводжуються мукостазом або затяжним клінічним перебігом; катаральний отит, синусит, ларинготpахеїт, профілактика й лікування обструктивних і інфекційних ускладнень трахеостомії, підготовка до бронхоскопії, бронхоаспірації; гострий і хронічний бронхіт, пневмонія, абсцес легенів, емфізема, бронхоектатична хвороба, муковісцидоз, коклюш; профілактика й лікування бронхолегеневих ускладнень після торакальних хірургічних втручань.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі захворювання печінки й нирок; виразкова хвороба шлунку й дванадцятипалої кишки в стадії загострення, кровохаркання, легеневі кровотечі, бронхіальна астма без згущення харкотиння.

Інструкція:

---------- Флуiмуцил-Антибіотик ІТ вводять внyтpішньом’язово, застосовують для інгаляцій, аплікацій та промивання порожнин. За необхідності можливе поєднання місцевого та парентерального застосування препарату. Тривалість лікування не повинна перевищувати 10 днів. Ліофілізований порошок розводять розчинником, що міститься у комплекті, безпосередньо перед застосуванням. Флуiмуцил-Антибіотик ІТ вводять внутрішньом’язово дорослим по 500 мг 2-3 рази на день, дітям до 2 років – по 125 мг 2 рази на день, 3-6 років – по 250 мг 2 рази на день, 7-12 років – по 250 мг 3 рази на день. Дітям до 2 років дозування слід підбирати з обережністю (середня доза з розрахунку 25 мг/кг), з огляду на незавершене формування ниркової функції. За необхідності проведення масивної терапії дози можуть бути збільшені вдвічі протягом перших 2-3 днів лікування. Аерозольні інгаляції: для дорослих по 500 мг і для дітей від 1 року по 250 мг на добу. Зрошують дорослим ½ флакона, дітям ¼ флакона на прийом, по 1-2 інгаляції в день. Ендотрахеобронхіальні інстиляції: застосовують по 1-2 мл готового розчину на кожну процедуру, відповідно до обраного пристрою введення (постійний катетер, бронхоскоп та ін.). Промивання порожнин та синусів: застосовують по 1-2 мл на кожну процедуру. Інстиляції в ніс, вуха: по 2-4 краплі на закапування.