ТЕЛАПРЕВІР

Rp.: TELAPREVIR

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Хронічний гепатит С генотипу 1 (у комбінації з пегінтерфероном-α та рибавірином) у дорослих пацієнтів з компенсованим захворюванням печінки (зокрема цироз), які не отримували лікування, або у пацієнтів, які раніше отримували лікування інтерфероном-α (пегільованим або непегільованим) самостійно або в комбінації з рибавірином, зокрема таких, хто мав рецидиви, часткову відповідь на терапію або відсутність відповіді.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Одночасне застосування із засобами, кліренс яких дуже залежить від активності CYP3A та підвищення концентрації яких у плазмі крові пов’язано з серйозними та/або загрозливими для життя явищами (альфузозин, аміодарон, бепридил, хінідин, астемізол, терфенадин, цизаприд, пімозид, похідні алкалоїдів (дигідроерготамін, ергоновін, ерготамін, метилергоновін), ловастатин, симвастатин, аторвастатин, силденафіл і тадалафіл (тільки у разі застосування для лікування легеневої артеріальної гіпертензії), а також перор. мідазолам або триазолам, антиаритмічні засоби Іа або ІІІ класів, за винятком в/в лідокаїну). Одночасне застосування із засобами, які є сильними індукторами CYP3A (рифампіцин, звіробій (Hypericum perforatum), карбамазепін, фенітоїн та фенобарбітал).

Інструкція:

Рекомендована доза — 1 125 мг (3 таб по 375 мг) 2 р/доб або 750 мг (2 таб по 375 мг) кожні 8 год під час їди. Загальна добова доза — 2 250 мг (6 таб по 375 мг). Таблетки слід ковтати цілими (не подрібнювати, не розчиняти у воді та не розжовувати).