СУЛЬФАДИМЕТОКСИН

Rp.: SULFADIMETHOXINE

Препаратів: 5

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Захворювання, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами: пневмонія, бронхіт, ангіна, гайморит, менінгіт, захворювання сечових і жовчних шляхів, дизентерія, піодермія, гонорея, бешиха, трахома, ранова інфекція тощо; резистентні форми малярії (у поєднанні з протималярійними препаратами).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; наявність в анамнезі токсико-алергічних реакцій на сульфаніламіди (агранулоцитоз, лейкопенія, гемолітична анемія, медикаментозна пропасниця, тяжкий дерматит, гепатит); пригнічення кісткомозкового кровотворення, ниркова, печінкова та хронічна серцева недостатність, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, порфірія, азотемія; період вагітності й годування груддю; вік до 3-х років; для препарату до складу якого входить полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний в якості допоміжної речовини — вік до 1 року; натрію крохмаль гліколят, крохмаль преджелатинізований — вік до 2-х міс.

Інструкція:

Внутрішньо 1 р/доб після їди. Дорослі: 1–2 г в перший день, потім — 0,5–1 г. Діти: у перший день лікування — 25 мг/кг маси тіла, потім — 12,5 мг/кг/доб. Діти від 12 років початкова і підтримувальна дози: 1 г й 0,5 г відповідно. Тривалість курсу лікування — 7–14 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною