СПІРОНОЛАКТОН

Rp.: SPIRONOLACTONE

Препаратів: 5

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Застійна серцева недостатність у випадку відсутності відповіді на лікування іншими діуретиками або у випадку необхідності у потенціюванні ефектів діуретиків. Есенціальна артеріальна гіпертензія, головним чином у випадках гіпокаліємії, зазвичай у комбінації з іншими антигіпертензивними препаратами. Цироз печінки, що супроводжується набряками та/або асцитом. Лікування первинного гіперальдостеронізму. Набряки, зумовлених нефротичним синдромом. лікування гіпокаліємії у випадках неможливості отримання іншої терапії.  Профілактика гіпокаліємії у пацієнтів, які отримують серцеві глікозиди, у випадках, коли інші підходи розглядаються як недоцільні або невідповідні.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіперкаліємія, гіпонатріємія, анурія, ниркова недостатність, виражене порушення азотовидільної функції нирок (швидкість клубочкової фільтрації <10 мл/хв); Хвороба Аддісона; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Первинний гіперальдостеронізм: у період підготовки до операції дорослим — 100–400 мг/доб. Набряки (серцева недостатність, цироз печінки або нефротичний синдром): дорослі — початкова добова доза — 100 мг, за 1 або 2 прийоми. У подальшому, залежно від клінічної ефективності, добову дозу можна знизити до 25 мг або підвищити до 200 мг. Есенціальна гіпертензія: початкова добова доза для дорослих — 50–100 мг за 1 або 2 прийоми. Гіпокаліємія: дорослі — 25–100 мг/доб, якщо перор. прийом препаратів калію та інші методи поповнення його дефіциту неефективні. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально. Діти: добова доза — 1,5–3 мг/кг маси тіла за 1–4 прийоми.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки

  Капсули

  • Rp

   ВЕРОШПІРОН
   ВЕРОШПІРОН

   Гедеон Ріхтер

   від 157.39 грн

   50 мг

   Бліс. 10x3

   від 157.39 грн

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою