СОЛОДКА

Rp.: GLYCYRRHIZA

Препаратів: 5

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інфекційно-запальні захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються утрудненим відходженням мокротиння й кашлем (бронхіт, бронхопневмонія, бронхоектазія); хронічний гастрит із підвищеною секреторною функцією, неускладнена виразкова хвороба шлунку й дванадцятипалої кишки (у складі комбінованої терапії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; цукровий діабет; порушення функцій печінки й нирок; органічні ураження серця (міокардит, перикардит, інфаркт міокарда), артеріальна гіпертензія; період вагітності й годування груддю, вік до одного року.

Інструкція:

Дорослі: всередину по 1–2 столові ложки приготованого відвару у теплому вигляді; діти (залежно від віку): від 1 чайної до 1 столової ложки відвару 3–4 рази на добу за 30 хв до їжі. Дорослі: всередину по 1/3 склянки приготованого настою у теплому вигляді; діти (залежно від віку): від 1 десертної до 2 столових ложок настою 3 рази на добу за 30 хв до їжі. Дорослі та діти від 12 років: по 1 столовій ложці сиропу 3–4 рази на добу після їжі; діти 1–12 років: від 1/2 чайної до 1 десертної ложки сиропу. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально.

Препарати з відповідною діючою речовиною