РОПІВАКАЇН

Rp.: ROPIVACAINE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Анестезія під час хірургічних втручань: епідуральна анестезія, у т.ч. кесарів розтин; блокада нервових сплетінь; блокада периферичних нервів та інфільтраційна анестезія; купірування гострого болю: тривала епідуральна інфузія або періодичні болюсні ін’єкції для усунення післяопераційного болю або знеболювання пологів; блокада периферичних нервів та інфільтраційна анестезія; внутрішньосуглобові ін’єкції; тривала блокада периферичних нервів шляхом інфузій або періодичних ін’єкцій, наприклад, для усунення післяопераційного болю; купірування гострого болю у дітей (під час і після хірургічного втручання): каудальна блокада для усунення болю та тривала епідуральна інфузія у новонароджених, немовлят і дітей віком до 12 років включно.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіповолемія; не застосовують для проведення в/в регіонарної анестезії, парацервікальної анестезії в акушерстві.

Інструкція:

Препарат може вводити лише лікар з досвідом проведення регіонарної анестезії. Для досягнення адекватної анестезії слід застосовувати найменші дози препарату, які коригують відповідно до ступеня блокади та загального стану пацієнта. Анестезія під час хірургічних втручань зазвичай потребує високих доз та більш високих концентрацій, ніж знеболювання з метою купірування гострого болю, для якого зазвичай потрібна концентрація 2 мг/мл, а для внутрішньосуглобових ін’єкцій — 7,5 мг/мл.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   НАРОПІН
   НАРОПІН

   Аспен Фарма Трейдінг Лімітед

   7,5 мг/мл

   Амп. 10 мл 5x1