РІОЦИГУАТ

Rp.: RIOCIGUAT

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Хронічна тромбоемболічна легенева гіпертензія (ХТЕЛГ): лікування дорослих пацієнтів, які належать до ІІ–ІІІ функціонального класу та мають неоперабельну ХТЕЛГ або стійку чи рецидивну ХТЕЛГ після хірургічного втручання з метою збільшення толерантності до фізичного навантаження. Легенева артеріальна гіпертензія (монотерапія або в комбінації з антагоністами рецепторів ендотеліну) у дорослих пацієнтів ІІ–ІІІ функціонального класу з метою збільшення толерантності до фізичного навантаження.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; одночасне застосування з інгібіторами фосфодіестерази 5 (силденафіл, тадалафіл, варденафіл); тяжка печінкова недостатність (клас С за класифікацією Чайлда – П’ю); вагітність; одночасне застосування з нітратами або донаторами оксиду азоту (амілнітрит) у будь-якій формі; систолічний артеріальний тиск <95 мм. рт. ст. на початку лікування.

Інструкція:

Рекомендована початкова доза — 1 мг 3 р/доб (інтервал між прийомом має становити приблизно 6–8 год) протягом 2-х тиж. Максимальна доза — 2,5 мг 3 р/доб. Таблетки приймають перор., незалежно від вживання їжі.