РИФАБУТИН

Rp.: RIFABUTIN

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Туберкульоз різної локалізації, викликаний рифампіцинрезистентними, але чутливими до рифабутину штамами M. tuberculosis (сумісно з іншими протитуберкульозними препаратами); інфекції, викликані комплексом M. aviumintracellulare (MAIC-інфекція) та іншими нетиповими мікобактеріями (лікування й профілактика); нетипові мікобактеріози в пацієнтів із ВІЛ-інфекцією (профілактика).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі порушення функції печінки й нирок; період вагітності й годування груддю, вік до 14 років.

Інструкція:

Внутрішньо 1 р/доб незалежно від прийому їжі. Вперше діагностований туберкульоз легень: 150 мг/доб (1 капс.) протягом 6–9 міс. чи протягом 6 міс. з моменту отримання негативного посіву. Хронічний полірезистентний туберкульоз легень: 300–450 мг/доб, тривалість курсу лікування — 6 міс., до одержання негативного висіву. Профілактика МАIС-інфекції у пацієнтів із імунодепресією: у вигляді монотерапії 300 мг/доб, у випадку вторинної приєднаної мікобактеріальної інфекції — 450–600 мг/доб протягом 6 міс. з моменту отримання негативного посіву (у комбінації з іншими протитуберкульозними препаратами).

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Капсули