РИБАВІРИН

Rp.: RIBAVIRIN

Препаратів: 6

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Хронічний гепатит С (у складі комбінованої терапії) за наявності компенсованого захворювання печінки; геморагічна пропасниця з нирковим синдромом (для препарату для парентерального введення).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі захворювання серця (у т.ч. нестабільні й стійкі до терапії форми); захворювання щитоподібної залози, стійкі до терапії; гемоглобінопатія (у т.ч. таласемія, серпоподібноклітинна анемія); хронічна ниркова недостатність із проведенням гемодіалізу; тяжка депресія, суїцидальні думки або спроба суїциду (у т.ч. в анамнезі); виражене порушення функції печінки або декомпенсований цироз печінки; епілепсія та інші порушення функції ЦНС; аутоімунні захворювання (у т.ч. аутоімунний гепатит); період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Терапію повинен проводити лікар, що має досвід лікування хворих на гепатит С. Доза препарату залежить від маси тіла пацієнта. Таблетки, вкриті оболонкою. Внутрішньо 1 або 1,2 г на добу за 2 прийоми (вранці та ввечері) під час їди в комбінації з р-ином інтерферону-α для ін’єкцій. Тривалість курсу лікування у комбінації з інтерфероном-α — 24–48 тиж. Капсули. Вибір режиму комбінованої терапії проводять індивідуально, з урахуванням очікуваної ефективності та безпеки обраної комбінації. У комбінації з пегінтерфероном-α-2b: для пацієнтів з масою тіла <65 кг добова доза — перор. 800 мг (4 капс.: 2 — вранці, 2 — ввечері) під час їди щоденно; 65–85 кг — 1 000 мг (5 капс.: 2 — вранці, 3 — ввечері); 86–105 кг — 1 200 мг (6 капс.: 3 — вранці, 3 — ввечері); >105 кг — 1 400 мг (7 капс.: 3 — вранці, 4 — ввечері). У комбінації з інтерфероном-α-2b у формі р-ину д/ін.: для пацієнтів з масою тіла ≤75 кг — 1 000 мг (5 капс.: 2 — вранці, 3 — ввечері), >75 кг — 1 200 мг (6 капс.: 3 — вранці, 3 — ввечері). Діти від 3-х років і підлітки: 15 мг/кг/доб у комбінації з інтерфероном-α-2b. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Капсули

    Таблетки, вкриті оболонкою

    Таблетки, вкриті плівковою оболонкою