ПОВІДОН-ЙОД* + МЕТРОНІДАЗОЛ

Rp.: POVIDONE-IODINE + METRONIDAZOLE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Обробка шкіри й слизових оболонок до і після хірургічних втручань, медичних досліджень (пункція, біопсія тощо), проведення ін’єкцій, для до- і післяопераційної обробки рук медичного персоналу, гігієнічної обробки рук при догляді за пацієнтами з інфекційними захворюваннями, обробка ран при бактеріальній і грибковій інфекції, інструментів і предметів догляду за хворими; для полоскання ротової порожнини, горла (при інфекції носоглотки); інфіковані ураження шкіри (опіки, рани, садна, трофічні виразки, пролежні, дерматит на фоні суперінфекції); профілактика інфікування ран; гострий і хронічний неспецифічний грибковий вагініт, трихомоніаз, кандидоз.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіпертиреоз, аденома щитовидної залози, ниркова недостатність, герпетиформний дерматит Дюринга, одночасне застосування радіоактивного йоду; не застосовують для обробки шкіри в новонароджених і недоношених дітей; період вагітності і годування груддю.

Інструкція:

Для дезінфекції ділянок здорової шкіри перед проведенням ін’єкцій, пункцій, біопсії, а також перед операцією застосовують розчин препарату з експозицією 1–2 хв. Для гігієнічної обробки хворого застосовують водний розчин препарату 1:50, який після 2-хвилинної експозиції змивають теплою водою. Для обробки ран, опіків, уражень шкіри бактеріальної та грибкової етіології застосовують водний розчин препарату 1:5. Розчин для зовнішнього застосування можна використовувати шляхом змазування шкіри або як вологий компрес стільки разів, скільки потрібно. Мазь наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри із застосуванням стерильної марлевої пов’язки 2–3 рази на добу.