ПІРОКСИКАМ (ПІРОКСИКАМ-БЕТАДЕКС)

Rp.: PIROXICAM (PIROXICAM-BETADEX)

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Симптоматичне лікування: остеоартриту; ревматоїдного артриту; хвороби Бехтєрєва (анкілозуючого спондилоартриту). Оскільки постійна ефективна концентрація піроксикаму досягається тільки через 5-10 днів після початку прийому звичайної добової дози, цей лікарський засіб не застосовують як стартову терапію лікування захворювань, для яких потрібний швидкий початок дії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних та протиревматичних засобів; наявність в анамнезі шлунково-кишкових виразок, кровотеч та перфорацій; шлунково-кишкові розлади, які призводять до кровотечі, такі як неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона, рак ШКТ або дивертикуліт в анамнезі; виразка у стадії загострення, запальні захворювання ШКТ або шлунково-кишкова кровотеча; одночасне застосування з іншими НПЗЗ, включаючи селективні ЦОГ-2 інгібітори і ацетилсаліцилову кислоту у болезаспокійливих дозах; одночасне застосування з антикоагулянтами; попередні серйозні алергічні реакції будь-якого типу на лікарські засоби, особливо шкірні реакції, такі як мультиформна еритема, синдром Стівенса – Джонсона, токсичний епідермальний некроліз; порушення кровотворення; геморагічний діатез; цереброваскулярні або інші види активної кровотечі; тяжка ниркова та печінкова недостатність; тяжка серцева недостатність.

Інструкція:

Рекомендована початкова та підтримувальна дози для дорослих — 20 мг 1 р/доб. Доза може бути знижена до 10 мг, залежно від ефекту лікування. Максимальна рекомендована добова доза — 20 мг. Таблетки необхідно ковтати, не розжовувати, під час або одразу після прийому їжі та запивати достатньою кількістю води.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки

  • Rp

   БРЕКСІН®
   БРЕКСІН®

   К'єзі Фармас'ютікелз ГмбХ

   від 302.00 грн

   20 мг

   Бліс. 10x1

   від 302.00 грн