ПІРЛІНДОЛ

Rp.: PIRLINDOLE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Маніакально-депресивний психоз, шизофренія з афективними розладами й інволюційним психозом, який проходить із депресією; депресія з психомоторною загальмованістю, а також депресія, яка супроводжується тривожно-депресивними й тривожно-маячними компонентами, анестетичною, іпохондричною й неврозоподібною симптоматикою; алкогольна й нікотинова абстиненція; стареча деменція (у складі комплексної терапії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострий гепатит, хвороби кровотворної системи; одночасний прийом з інгібіторами МАО, а також період до двох тижнів після припинення прийому останніх; отруєння анальгетиками, снодійними, наркотичними препаратами; період вагітності й годування груддю, дитячий вік.

Інструкція:

Усередину 50–75 мг (початкова доза) 2 рази на добу вранці та ввечері після їжі, із поступовим збільшенням дози на 25–50 мг. Добова доза — 150–300 мг. За необхідності добова доза може становити 400 мг. Терапевтичний ефект досягається на 7–14-й день, після чого лікування триває ще 2–4 тиж. Потім дозу поступово знижують. Підтримувальна доза — 25–100 мг. Тривалість курсу лікування — від 2–3 тиж до 3–6 міс.