ПАРАЦЕТАМОЛ + ЛЕВОЦЕТИРИЗИН + ФЕНІЛЕФРИН

Rp.: PARACETAMOL + LEVOCETIRIZINE + PHENYLEPHRINE

Препаратів: 5

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Лікування симптомів, що виникають під час гострих респіраторних вірусних інфекцій, грипу, алергічного риніту (для зниження підвищеної температури тіла, зменшення нежитю, зняття набряку слизової оболонки носа, усунення ломоти у тілі, вгамування головного болю, зниження загальної інтоксикації, поліпшення загального самопочуття).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших похідних піперазину в анамнезі; артеріальна гіпертензія, серцево-судинні захворювання, гіпертиреоз; тяжкі порушення функції печінки і/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, тяжка спадкова непереносимість галактози, дефіцит ферменту лактази (β-галактозидази) або порушення засвоєння глюкози і галактози; алкоголізм, захворювання крові (зокрема виражена анемія, лейкопенія); одночасне застосування із трициклічними антидепресантами, з інгібіторами МАО та протягом 2 тиж після припинення їх застосування; вагітність та період годування груддю; вік до 12 років.

Інструкція:

Рекомендована доза для дорослих та дітей від 12 років — 1 саше до 4 р/доб. Інтервал між прийомами має бути не менше 4 год. Порошок розчиняють у склянці гарячої води і випивають. Тривалість лікування — не більше 7 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною