ПАРАЦЕТАМОЛ + ІБУПРОФЕН

Rp.: PARACETAMOL + IBUPROFEN

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Симптоматичне лікування болю у спині та м’язах, ревматичного болю, болю у разі легких форм артритів, головного болю, зокрема під час мігрені, зубного болю,  дисменореї, ознак застуди, грипу та пропасниці.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; реакції підвищеної чутливості (бронхоспазм, ангіоневротичний набряк, бронхіальна астма, риніт або кропив’янка) після застосування НПЗЗ в анамнезі; шлунково-кишкові кровотечі або перфорації після застосування НПЗЗ в анамнезі; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в активній формі або в анамнезі (два і більше виражених епізодів загострення виразкової хвороби або кровотечі); тяжка ниркова, серцева або печінкова недостатність; вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія; останній триместр вагітності.

Інструкція:

Рекомендована доза для дорослих — 1 таб перор. до 3 р/доб з інтервалом між прийомами >6 год. Таблетки слід запивати водою. Тривалість лікування визначають індивідуально, залежно від перебігу захворювання та стану хворого.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  • A
   НУРОФЄН® ЛОНГ
   НУРОФЄН® ЛОНГ

   Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед

   від 85.00 грн

   Бліс. 6x1

   від 85.00 грн

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  • Rp

   БРУСТАН
   БРУСТАН

   Сан Фармасьютикал Індастріз Лімітед

   від 92.00 грн

   Бліс. 10x1

   від 92.00 грн