ПАНІТУМУМАБ

Rp.: PANITUMUMAB

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Колоректальний рак з метастазами (mCRC), але без мутації (дикий тип) KRAS: в першу чергу в комбінації зі схемою ФОЛФОКС (FOLFOX); у другу чергу в комбінації зі схемою ФОЛФІРІ (FOLFIRI) для хворих, які отримали в першу чергу хіміотерапію на основі фторпіримідину (крім іринотекану); монотерапія у випадку неефективності терапії із застосуванням фторпіримідину, оксаліплатину та іринотекану.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; інтерстиціальна пневмонія або пневмофіброз; період вагітності й годування груддю; дитячий вік.

Інструкція:

Лікування повинен проводити лікар, який має досвід роботи щодо застосування протипухлинної терапії. Рекомендована доза — 6 мг/кг маси тіла 1 раз на 2 тиж. Препарат вводять шляхом в/в інфузії через інфузійний насос із застосуванням фільтра, що пропускає 0,2 або 0,22 мкм з низькою здатністю зв’язування з білками, через периферичну систему або постійний катетер. Рекомендований період інфузії — 60 хв; дози, що перевищують 1 000 мг, необхідно вводити протягом 90 хв. Тривалість курсу лікування — до реєстрації прогресування захворювання.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Концентрат для приготування розчину для інфузій

  • Rp

   ВЕКТИБІКС
   ВЕКТИБІКС

   Амджен Європа Б.В.

   від 12585.33 грн

   20 мг/мл

   Флак. 5 мл 1x1

   від 12585.33 грн