ОФЛОКСАЦИН

Rp.: OFLOXACIN

Препаратів: 11

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інфекції, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами: інфекції дихальних шляхів, ЛОР-органів, ока, шкіри, м’яких тканин, кісток і суглобів, органів черевної порожнини й малого тазу, нирок і сечових шляхів, статевих органів (у т.ч. простатит, гонорея) тощо; профілактика інфекцій при хірургічних втручаннях; інфекції у хворих з ослабленим імунітетом.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; ураження ЦНС, які супроводжуються зниженням порогу судомної готовності (після черепно-мозкової травми, інсульту, запальних процесів ЦНС); захворювання печінки, у т.ч. гепатит; захворювання/ушкодження сухожиль, зумовлені попередньою терапією хінолонами; хронічний кон’юнктивіт неінфекційного походження; інфекційні запалення передніх і задніх ділянок очей, а також зовнішнього слухового проходу чи внутрішнього вуха, спричинені стійкими до препарату штамами бактерій; період вагітності й годування груддю; вік до 18 років.

Інструкція:

Дозу препарату та тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально, залежно від виду і ступеня тяжкості інфекції, виду мікроорганізмів та швидкості їх реагування на терапію препаратом, віку, маси тіла та функції нирок пацієнта. У більшості випадків рекомендується продовжувати лікування протягом принаймні 3 дні після зниження температури тіла та зменшення вираженості симптомів захворювання. Всередину: 200–400 мг натщесерце або під час їди. Добову дозу розділяють на 2 однакові дози і приймають вранці та ввечері з однаковими проміжками часу між прийомами. Неускладнені інфекції нижніх сечових шляхів: 100 мг 2 р/доб; неускладнена гонорея: 400 мг 1 р/доб одноразово; інші інфекції: 200 мг 2 р/доб. В окремих випадках дозу можна підвищити до 400 мг 2 р/доб. Профілактика інфекцій хворим на нейтропенію: 400–600 мг/доб. Для хворих з порушенням функції нирок дозу препарату встановлюють залежно від кліренсу креатиніну. Внутрішньовенно інфузійно: протягом 60 хв — 200–400 мг кожні 12 год.; неускладнена гонорея — 400 мг одноразово.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Розчин для інфузій

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  • Rp

   ЗОФЛОКС-200
   ЗОФЛОКС-200

   Євро Лайфкер Прайвіт Лімітед

   200 мг

   Бліс. 10x1

  • Rp

   ЗОФЛОКС-400
   ЗОФЛОКС-400

   Євро Лайфкер Прайвіт Лімітед

   400 мг

   Бліс. 5x1

  Розчин для інфузій

  • Rp

   ОФЛОКСАЦИН
   ОФЛОКСАЦИН

   ПрАТ Інфузія

   від 60.60 грн

   2 мг/мл

   Пляш. 100 мл 1x1

   від 60.60 грн

  Таблетки

  Таблетки, вкриті оболонкою

  Краплі очні