НОМЕГЕСТРОЛ

Rp.: NOMEGESTROL

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Менструальні порушення в період пременопаузи, які пов’язані з недостатністю або відсутністю секреції прогестерону: порушення тривалості циклу (олігоменорея, поліменорея, спаніоменорея, аменорея); функціональні маткові кровотечі (метрорагія, менорагія, включаючи випадки, пов’язані з фібромою); есенціальна дисменорея, передместруальний синдром, циклічна мастодинія; для підтримки штучного циклу в період постменопаузи в комбінації з естрогеном.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; артеріальна та/або венозна тромбоемболія в анамнезі; тяжкі порушення функцій печінки; вагінальна кровотеча, природа якої нез’ясована.

Інструкція:

Всередину 5 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. В період пременопаузи — 1 таблетка 1 раз на добу з 16-го по 25-й день циклу включно. Курс лікування — 10 днів за цикл. В період постменопаузи режим дозування залежить від естрогензамісної терапії, в послідовних режимах препарат призначають протягом 12–14-го днів на місяць. Зазвичай препарат приймають протягом 3–20 циклів (в середньому — не менше 6 циклів). Дозування та тривалість лікування можуть змінюватись залежно від показань та стану жінки.