НІКЕТАМІД

Rp.: NIKETHAMIDE

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Колапс, асфіксія (у т.ч. асфіксія новонароджених), шоковий стан під час хірургічних втручань і в післяопераційний період, гострі й хронічні порушення кровообігу, пригнічення дихання при інфекційних захворюваннях і в період реконвалесценції; зниження тонусу судин; отруєння наркотичними, снодійними, анальгетичними засобами, барбітуратами.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; схильність до судом, епілепсія; тоніко-клонічні судоми в анамнезі; порфірія; гіпертермія у дітей; період вагітності й годування груддю; для препарату, який випускають у шприц-тюбиках — в/в введення, вік до 16 років.

Інструкція:

Підшкірно, в/м, в/в (повільно). Дорослі: 1–2 мл 1–3 р/доб; діти: до 1 року — п/ш 0,1 мл; 1–4 роки — 0,15–0,25 мл; 5–6 років — 0,3 мл; 7–9 років — 0,5 мл; 10–14 років — 0,8 мл. Отруєння наркотиками, анальгетиками, снодійними засобами: дорослі — 3–5 мл. Максимальна разова доза для дорослих — 2 мл, добова — 6 мл. У випадку отруєння наркотиками вища разова доза — 5 мл. Разову і добову дозу, частоту введення та тривалість застосування встановлюють індивідуально залежно від показань та віку пацієнта.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Препарати з доведеною ефективністю

    Розчин для ін’єкцій

  • Дані про ефективність не надано

    Розчин для ін’єкцій