НІФЕДИПІН

Rp.: NIFEDIPINE

Препаратів: 11

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Есенціальна артеріальна гіпертензія (зокрема гіпертензивні кризи); хронічна стабільна стенокардія, вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала, варіантна стенокардія).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; кардіогенний шок; нестабільна стенокардія; гострий інфаркт міокарда (протягом перших 4 тиж); гострий напад стенокардії; вторинна профілактика інфаркту міокарда; злоякісна гіпертензія (безпека застосування препарату не досліджена); аортальний стеноз високого ступеня; ілеостома або колостома; супутній прийом рифампіцину; період вагітності.

Інструкція:

Режим дозування та тривалість лікування встановлюють індивідуально. Звичайна початкова та підтримувальна доза — 10 мг 2 р/доб або 30 мг 1 р/доб (залежно від лікарської форми та дози препарату). У разі необхідності доза може бути збільшена до 20–40 мг 2 р/доб або 40–60 мг 1 р/доб. Максимальна добова доза — 80 мг. Раптове підвищення артеріального тиску: початкова доза — 3–5 кр д/перор. заст. (2–3,35 мг), для осіб похилого та старечого віку — не більше ніж 3 кр (2 мг) під язик або на шматочок сухаря чи грудочку цукру, як можна довше тримаючи в роті. За необхідності разову дозу можна поступово підвищити в окремих випадках до 10–15 кр (6,7–10 мг) з урахуванням індивідуальних змін показників артеріального тиску в хворого.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Краплі для перорального застосування

  Таблетки

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки пролонгованої дії

  Таблетки з модифікованим вивільненням

  • Rp

   КОРДИПІН XL
   КОРДИПІН XL

   КРКА, д.д., Ново место

   від 117.00 грн

   40 мг

   Бліс. 10x2

   від 117.00 грн

  Таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії

  • Rp

   НІКАРДІЯ® РЕТАРД
   НІКАРДІЯ® РЕТАРД

   Юнік Фармасьютикал Лабораторіз (відділення фірми Дж. Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд.)

   20 мг

   10x3

  Таблетки, вкриті оболонкою