НЕПАФЕНАК

Rp.: NEPAFENAC

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Запобігання та лікування болю та запалення після операції з видалення катаракти; зниження ризику виникнення макулярного набряку після операції з видалення катаракти у пацієнтів, хворих на цукровий діабет.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших НПЗЗ. Протипоказаний пацієнтам, у яких застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ спричиняє напади астми, кропив’янку або гострий риніт.

Інструкція:

Застосовують для лікування дорослих (зокрема пацієнтів літнього віку). Запобігання та лікування болю і запалення: рекомендована доза — 1 кр у кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) 3 р/доб. Застосування починають за 1 день до операції з видалення катаракти, потім у день операції та у післяопераційний період тривалістю до 21 дня. Додаткову кр препарату потрібно застосувати за 30–120 хв до операції. Зниження ризику виникнення макулярного набряку після операції з видалення катаракти у пацієнтів, хворих на цукровий діабет: рекомендована доза — 1 кр 3 р/доб. Застосування починають за 1 день до операції з видалення катаракти, потім у день операції та у післяопераційний період тривалістю до 60 днів. Додаткову кр препарату потрібно застосувати за 30–120 хв до операції.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Краплі очні

  • Rp

   НЕВАНАК®
   НЕВАНАК®

   Новартіс Фарма АГ

   1 мг/мл

   Флак.-крап. "Дроп-Тейнер® 5 мл 1x1