НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТ*

Rp.: SODIUM TETRABORATE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Мікоз шкіри, стафілококова піодермія, поверхневі ерозії шкіри з супутньою вторинною інфекцією, пролежні, попрілості, тріщини шкіри; пародонтоз, гінгівіт, стоматит (у т.ч. у новонароджених), альвеолярна піорея з утворенням кишень; кольпіт, вульвовагініт; вагінальний кандидоз.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; порушення функції нирок; період вагітності, для препарату до складу якого входить гліцерин в якості допоміжної речовини — вік до 1-го року.

Інструкція:

Тільки як зовнішній засіб. Спосіб та тривалість застосування визначають індивідуально з урахуванням локалізації та характеру патологічного процесу. Для змазування та аплікацій у випадку пролежнів, попрілостей, тріщин шкіри на уражені ділянки препарат наносять 2–3 р/доб, для спринцювання при кольпіті р-ин застосовують 1–2 р/доб; для полоскань, спринцювань 1 ч. л. препарату розчиняють в 1 склянці теплої води, застосовують 2–3 р/доб. При вагінальному кандидозі стерильним ватним тампоном або марлевою серветкою, змоченими р-ином препарату, протирають слизову оболонку піхви 1 р/доб на ніч. Немовлятам у випадку стоматиту слизову оболонку ротової порожнини протирають стерильним ватним тампоном, змоченим препаратом, 3 р/доб. Тривалість курсу лікування — 5–6 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Розчин для зовнішнього застосування