НАТРІЮ АМІНОСАЛІЦИЛАТ

Rp.: SODIUM AMINOSALICYLATE

Препаратів: 4

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Активний, прогресуючий, головним чином фіброзно-кавернозний туберкульоз легенів, позалегеневий туберкульоз різної локалізації, який раніше неефективно лікувався поєднаннями різних протитуберкульозних препаратів; для підсилення лікувального ефекту при поліхіміотерапії туберкульозу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі захворювання нирок і печінки; серцева недостатність у стадії декомпенсації; тяжкий атеросклероз; тромбофлебіт; порушення згортання крові; виразкова хвороба шлунку й дванадцятипалої кишки; епілепсія; ентероколіт у фазі загострення; мікседема; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Рекомендована доза для дорослих: 8–12 г (вміст 2–3 пак. порошку або 2–3 мірні ложки гран. киш./розч.) на добу через 30 хв–1 год після їди. Рекомендована доза для дітей з масою тіла більше 10 кг: 0,2 г/кг маси тіла за 3–4 прийоми (максимальна добова доза — 10 г). Вміст пак. розчиняють у 100 мл води; гранули слід запивати молоком, лужною мінеральною водою або 0,5–2% р-ином гідрокарбонату натрію. Виснаженим хворим з масою тіла менше 50 кг, а також у разі поганої індивідуальної переносимості препарат призначають у дозі 6 г на добу. Тривалість курсу лікування залежить від характеру і перебігу захворювання.

Препарати з відповідною діючою речовиною