НАПРОКСЕН + ЕЗОМЕПРАЗОЛ

Rp.: NAPROXEN + ESOMEPRAZOLE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Остеоартрит, ревматоїдний артрит та анкілозуючий спондиліт (симптоматичне лікування) у пацієнтів, яким загрожує ризик розвитку виразки шлунка та/або виразки дванадцятипалої кишки, обумовлені застосуванням НПЗЗ, та якщо лікування більш низькими дозами напроксену або іншими НПЗЗ вважається недостатнім.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших заміщених бензимідазолів. Бронхіальна астма, кропив’янка або реакції по типу алергічних в анамнезі, спричинені застосуванням аспірину або інших НПЗЗ. Тяжке порушення функції печінки (клас С за Чайлд – П’ю). Тяжка серцева недостатність. Тяжке порушення функції нирок. Пептична виразка в активній фазі. Шлунково-кишкова кровотеча, цереброваскулярна кровотеча або інші порушення, які супроводжуються кровотечами. Одночасне застосування з атазанавіром та нелфінавіром.

Інструкція:

Рекомендована доза для дорослих — 500 мг/20 мг 2 р/доб. Якщо загальна добова доза 1000 мг напроксену вважається невідповідною, слід застосовувати альтернативні схеми лікування. Терапію слід продовжувати до досягнення індивідуальних цілей лікування, переглядати через однакові проміжки часу і відмінити у разі відсутності позитивного ефекту. Таблетки необхідно ковтати цілими, запивати водою, не ділити на частини, не розжовувати та не роздавлювати. Рекомендовано приймати щонайменше за 30 хв перед прийомом їжі.