МІРАМІСТИН* + ДЕКСПАНТЕНОЛ

Rp.: MYRAMISTIN + DEXPANTHENOL

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Лікування ран різної локалізації і генезу, у т.ч. післяопераційних ран, трофічних виразок і пролежнів у фазі регенерації (ІІ фаза раневого процесу); опікових гранулюючих ран, підготовка їх до аутодермопластики і після пластичних операцій для поліпшення приживлення шкірних трансплантатів; сонячних опіків; для профілактики променевих ушкоджень слизових оболонок, шкіри та оточуючих тканин, а також для лікування променевих виразок у фазі регенерації; інфекцій шкіри, зокрема, вторинно інфікованої екземи та нейродерміту; при побутовому травматизмі для лікування дрібних садин, порізів, подряпин, опіків, попрілостей і профілактики їх інфікування; ерозія шийки матки, неспецифічний та кандидозний кольпіт з ерозивним компонентом, ушкодження слизової оболонки піхви; прискорення загоювання ран і профілактика їх інфікування після загальнопроктологічних операцій, гострі тріщини ануса, ерозивно-запальні захворювання дистальних відділів прямої кишки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; І фаза ранового процесу при вираженій гнійній ексудації; не застосовують для аплікацій на перфоровану барабанну перетинку.

Інструкція:

Гель наносять тонким шаром на рану, потім накладають стерильну марлеву пов'язку; якщо потрібно, гель наносять на перев'язувальний матеріал, а потім на рану. Дерматологічні захворювання і сонячні опіки: гель наносять на ушкоджену поверхню 2–3 рази на добу. Гінекологічні захворювання: гелем попередньо просочують марлевий тампон, який вводять глибоко в піхву. Застосування у проктології: 1 супозиторій 1–3 рази на добу, а також після кожного випорожнення протягом 1–4 тиж. Тривалість курсу лікування залежить від динаміки загоювання ран та ерозій. Застосування в гінекології: 1 супозиторій щоденно 2 рази на добу протягом 10 днів або 1 раз на добу (на ніч) протягом 20 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Гель для зовнішнього застосування