МІКАФУНГІН

Rp.: Micafungin

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інвазивний кандидоз; кандидоз стравоходу у пацієнтів, яким необхідна в/в антимікотична терапія; профілактика кандидозу у пацієнтів, яким проводиться алогенна трансплантація гематопоетичних стовбурових клітин або у яких прогнозується нейтропенія (кількість нейтрофілів <500 клітин на 1 мкл) протягом 10 або більше днів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; непереносимість галактози, лактазна недостатність Лаппа, глюкозо-галактозна мальабсорбція.

Інструкція:

Лікування інвазивного кандидозу. Дорослі та діти від 16 років: з масою тіла >40 кг — 100 мг/доб; з масою тіла <40 кг — 2 мг/кг/доб. Діти до 16 років (зокрема немовлята): з масою тіла >40 кг — 100 мг/доб; з масою тіла <40 кг — 2 мг/кг/доб. У випадку відсутності позитивної клінічної динаміки або персистентності збудника доза може бути збільшена до 200 мг/доб для пацієнтів з масою тіла >40 кг або до 4 мг/кг/доб для пацієнтів з масою тіла <40 кг. Тривалість лікування — не менше 14 днів. Лікування кандидозу стравоходу. Дорослі та діти від 16 років: з масою тіла >40 кг — 150 мг/доб; з масою тіла <40 кг — 3 мг/кг/доб. Тривалість лікування — не менше 1 тиж після усунення клінічних симптомів. Профілактика кандидозу. Дорослі та діти від 16 років: з масою тіла >40 кг — 50 мг/доб; з масою тіла <40 кг — 1 мг/кг/доб. Діти до 16 років (зокрема немовлята): з масою тіла >40 кг — 50 мг/доб; з масою тіла <40 кг — 1 мг/кг/доб. Тривалість лікування — не менше 1 тиж після відновлення нормальної кількості нейтрофілів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Порошок для приготування розчину для інфузій

  • Rp

   МІКАМІН
   МІКАМІН

   Астеллас Фарма Юроп Б.В.

   50 мг

   Флак. 1x1