МІДАЗОЛАМ

Rp.: MIDAZOLAM

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Премедикація, у т.ч. при проведенні короткотермінових маніпуляцій і під час хірургічних втручань, введення в анестезію та її підтримка, седація під час інтенсивної терапії; у складі комплексної протисудомної терапії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гостра закритокутова глаукома; не застосовують під час пологів; період вагітності та годування груддю, до 18 років.

Інструкція:

Режим дозування слід встановлювати індивідуально, залежно від мети призначення, віку, маси тіла хворого та наявності супутньої патології. Передопераційна седація: рекомендована доза з метою премедикації для дорослих до 60 років — внутрішньом’язово 0,07–0,08 мг/кг маси тіла за 1 год. до хірургічного втручання; з метою премедикації перед проведенням операції під місцевою анестезією — 2,5–5 мг у комбінації з антихолінергічними препаратами. Седація зі збереженням свідомості: внутрішньовенно розчин препарату 1 мг/мл. У разі застосування для седації із збереженням свідомості дозу варто індивідуалізувати і титрувати. Індукція анестезії. Анестезія без премедикації: початкова доза — 0,3–0,35 мг/кг маси тіла за 20–30 с. Якщо необхідно, можна додатково ввести дозу, яка може становити до 25 % від початкової. У резистентних випадках для введення в анестезію може знадобитися до 0,6 мг/кг маси тіла. Анестезія із попередньою премедикацією: якщо пацієнт приймав седативні або наркотичні препарати, діапазон рекомендованих доз — 0,15–0,35 мг/кг маси тіла.