МЕТРОНІДАЗОЛ + ГІДРОКОРТИЗОН + НІСТАТИН + ХЛОРАМФЕНІКОЛ

Rp.: METRONIDAZOLE + HYDROCORTISONE + NYSTATIN + CHLORAMPHENICOL

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Вагініт та цервіцит, спричинені: грампозитивними або грамнегативними аеробними та анаеробними бактеріями (зокрема Clostridium spp.); вагінальною трихомонадою (Trichomonas vaginalis) в поєднанні з іншими видами мікроорганізмів; Mycoplasma spp. або Chlamydis spp. в поєднанні з іншими видами мікроорганізмів. Грибковий вагініт спричинений Candida spp. в поєднанні з іншими видами мікроорганізмів. Змішані вагініти, спричинені поєднанням бактерій, Trichomonas vaginalis, Candida spp. та Mycoplasma spp. або Chlamydia spp. Профілактика вагініту та цервіциту в пацієнтів, які проходять системне лікування імунодепресантами, цитостатиками або кортикостероїдами, та у пацієнтів, які отримують променеву терапію. Профілактика вагініту та цервіциту в пацієнтів, які будуть піддаватися оперативному або діагностичному втручанню в ділянці статевих органів (гістеросальпінгографія, гідротурбація, внутрішньоматкова біопсія тощо). Лікування патогенної флори до відбору проб мазка для цитотесту Babes-Papanicolaou з метою уточнення мікроскопічного поля та поліпшення інтерпретації цитотесту.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гостра печінкова або ниркова недостатність; тяжкі гематологічні порушення; вагітність та період годування груддю.

Інструкція:

Рекомендована добова доза для всіх терапевтичних показань — 1 песар. 1 р/доб вагінально, глибоко в піхву ввечері, перед сном. Тривалість лікування — 7 днів. У разі виразкового цервіциту курс лікування слід повторювати 1 або 2 рази доти, доки є рубці, з перервою в 7 днів між періодами застосування.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Песарії