МЕТФОРМІН + ГЛІМЕПІРИД

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інсуліннезалежний цукровий діабет (як доповнення до дієти та фізичних вправ у випадку, якщо монотерапія глімепіридом або метформіном не забезпечує належний рівень глікемічного контролю); заміна комбінованої терапії глімепіридом та метформіном.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, сульфонілсечовини, сульфаніламідів або бігуаніду; інсулінзалежний цукровий діабет І типу (наприклад, з кетонемією в анамнезі), діабетична кетонемія, діабетична кома та прекома, гострий або хронічний метаболічний ацидоз; тяжкі порушення функції нирок та печінки; не призначають пацієнтам, які перебувають на гемодіалізі, а також хворим, схильним до розвитку молочнокислого ацидозу, випадки молочнокислого ацидозу в анамнезі; одночасне в/в введення рентгеноконтрастних засобів, що містять йод; тяжкі інфекції, стани до та після хірургічних втручань, тяжка травма; недоїдання, голодування або виснаження пацієнта; гіпофункція гіпофіза чи надниркових залоз; тяжке порушення легеневої функції та інші стани, які можуть супроводжуватися виникненням гіпоксемії; надмірне вживання алкоголю, дегідратація, розлади функції травного тракту, у т.ч. пронос і блювання; застійна серцева недостатність, що вимагає медикаментозного лікування; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Дози протидіабетичних лікарських засобів визначають індивідуально, залежно від рівня глюкози в крові хворого. Як правило, лікування рекомендується починати з найменшої ефективної дози та підвищувати її залежно від рівня глюкози. Препарат застосовують 1–2 р/доб до або під час їди. У разі переходу від комбінованої терапії глімепіридом та метформіном препарат призначають, враховуючи ті дози, які вже приймає хворий.

Список препаратів

Таблетки

АМАРИЛ М СР

Хендок Фармасьютікалс Ко. Лтд. (KR)

500 мг + 2 мг

Бліс. №10x3

Rp

ДУГЛИМАКС

Кусум Фарм (UA)

500 мг + 2 мг

500 мг + 1 мг

Бліс. №15x2, №15x2, №15x4, №15x4

Rp