МЕТФОРМІН + ГЛІМЕПІРИД

Rp.: METFORMIN + GLIMEPIRIDE

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інсуліннезалежний цукровий діабет (як доповнення до дієти та фізичних вправ у випадку, якщо монотерапія глімепіридом або метформіном не забезпечує належний рівень глікемічного контролю); заміна комбінованої терапії глімепіридом та метформіном.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, сульфонілсечовини, сульфаніламідів або бігуаніду; інсулінзалежний цукровий діабет І типу (наприклад, з кетонемією в анамнезі), діабетична кетонемія, діабетична кома та прекома, гострий або хронічний метаболічний ацидоз; тяжкі порушення функції нирок та печінки; не призначають пацієнтам, які перебувають на гемодіалізі, а також хворим, схильним до розвитку молочнокислого ацидозу, випадки молочнокислого ацидозу в анамнезі; одночасне в/в введення рентгеноконтрастних засобів, що містять йод; тяжкі інфекції, стани до та після хірургічних втручань, тяжка травма; недоїдання, голодування або виснаження пацієнта; гіпофункція гіпофіза чи надниркових залоз; тяжке порушення легеневої функції та інші стани, які можуть супроводжуватися виникненням гіпоксемії; надмірне вживання алкоголю, дегідратація, розлади функції травного тракту, у т.ч. пронос і блювання; застійна серцева недостатність, що вимагає медикаментозного лікування; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Дози протидіабетичних лікарських засобів визначають індивідуально, залежно від рівня глюкози в крові хворого. Як правило, лікування рекомендується починати з найменшої ефективної дози та підвищувати її залежно від рівня глюкози. Препарат застосовують 1–2 р/доб до або під час їди. У разі переходу від комбінованої терапії глімепіридом та метформіном препарат призначають, враховуючи ті дози, які вже приймає хворий.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії

  Таблетки

  • Rp

   ДУГЛИМАКС®
   ДУГЛИМАКС®

   КУСУМ ФАРМ

   від 212.40 грн

   500 мг + 1 мг

   Бліс. 15x2

   від 212.40 грн