МЕТФОРМІН + ГЛІБЕНКЛАМІД

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інсуліннезалежний цукровий діабет (за неможливості нормалізації рівня глікемії в крові за допомогою лише однієї дієтотерапії та фізичних вправ або дієтотерапії в сполученні з лікуванням похідними сульфонілсечовини чи бігуанідів); для заміщення попередньої терапії двома препаратами (метформіном і глібенкламідом) у хворих зі стабільним і добре контрольованим рівнем глікемії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших похідних сульфонілсечовини або сульфонамідів; інсулінзалежний діабет (І типу), діабетичний кетоацидоз, діабетична прекома або прекоматозні стани; порушення функції нирок (кліренс креатиніну <60 мл/хв); гострі стани, які перебігають з ризиком розвитку порушень функції нирок (зневоднення організму, тяжкі інфекційні захворювання, шок, застосування під час радіоізотопних або рентгенологічних досліджень з внутрішньосудинним введенням йодвмісної контрасної речовини; гострі та хронічні захворювання, які можуть призводити до розвитку гіпоксії (серцева або дихальна недостатність, гострий інфаркт міокарда, шок); печінкова недостатність, гостра алкогольна недостатність, алкоголізм; порфірія; сумісне застосування міконазолу.

Інструкція:

Дозу препарату, спосіб застосування та тривалість курсу лікування визначають індивідуально у відповідності до стану метаболізму та рівня глікемії. Початкова доза — 1 таб/доб перед сніданком (натщесерце), максимальна добова доза — 4 таб. Кожні 1–2 тиж після початку лікування дозу препарату корегують залежно від рівня глікемії.

Список препаратів

Таблетки

ГЛІБОМЕТ

Лабораторі ГУІДОТТІ С.п.А. (IT)

400 мг + 2,5 мг

Бліс. №20x2, №20x5

Rp

ГЛІБОФОР

ВАТ Фармак (UA)

500 мг + 5 мг

Бліс. №10x3, №10x6, №10x10

С.1

Rp

ГЛЮКОВАНС

Мерк Санте с.а.с. (FR)

500 мг + 2,5 мг

500 мг + 5 мг

Бліс. №15x2, №15x2, №20x3, №20x3

Rp