МЕТФОРМІН + ГЛІБЕНКЛАМІД

Rp.: METFORMIN + GLIBENCLAMIDE

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інсуліннезалежний цукровий діабет (за неможливості нормалізації рівня глікемії в крові за допомогою лише однієї дієтотерапії та фізичних вправ або дієтотерапії в сполученні з лікуванням похідними сульфонілсечовини чи бігуанідів); для заміщення попередньої терапії двома препаратами (метформіном і глібенкламідом) у хворих зі стабільним і добре контрольованим рівнем глікемії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших похідних сульфонілсечовини або сульфонамідів; інсулінзалежний діабет (І типу), діабетичний кетоацидоз, діабетична прекома або прекоматозні стани; порушення функції нирок (кліренс креатиніну <60 мл/хв); гострі стани, які перебігають з ризиком розвитку порушень функції нирок (зневоднення організму, тяжкі інфекційні захворювання, шок, застосування під час радіоізотопних або рентгенологічних досліджень з внутрішньосудинним введенням йодвмісної контрасної речовини; гострі та хронічні захворювання, які можуть призводити до розвитку гіпоксії (серцева або дихальна недостатність, гострий інфаркт міокарда, шок); печінкова недостатність, гостра алкогольна недостатність, алкоголізм; порфірія; сумісне застосування міконазолу.

Інструкція:

Дозу препарату, спосіб застосування та тривалість курсу лікування визначають індивідуально у відповідності до стану метаболізму та рівня глікемії. Початкова доза — 1 таб/доб перед сніданком (натщесерце), максимальна добова доза — 4 таб. Кожні 1–2 тиж після початку лікування дозу препарату корегують залежно від рівня глікемії.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  • C.1

   Rp

   ГЛІБОФОР®
   ГЛІБОФОР®

   АТ Фармак

   від 289.80 грн

   500 мг + 5 мг

   Бліс. 10x3

   від 289.80 грн

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  • Rp

   ГЛІБОМЕТ®
   ГЛІБОМЕТ®

   Лабораторі ГІДОТТІ С.п.А.

   400 мг + 2,5 мг

   Бліс. 20x2

  • Rp

   ГЛЮКОВАНС
   ГЛЮКОВАНС

   Мерк Санте с.а.с.

   від 184.60 грн

   500 мг + 2,5 мг

   Бліс. 15x2

   від 184.60 грн