МЕТФОРМІН + АЛОГЛІПТИН

Rp.: METFORMIN + ALOGLIPTIN

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Для покращення контролю глікемії у дорослих пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу як доповнення до дієти та режиму фізичних навантажень, коли комбінована терапія алогліптином та метформіном є доцільною.

Протипоказання:

Захворювання нирок або порушенням функції нирок (рівень креатиніну в сироватці крові ≥1,5 мг/дл у чоловіків та ≥1,4 мг/дл у жінок, або рівень креатиніну в сироватці крові >135 мкмоль/л у чоловіків та >110 мкмоль/л у жінок, або патологічні показники КК <60 мл/хв), що також може бути результатом таких станів, як гостра серцево-судинна недостатність (шок), гострий інфаркт міокарда, септицемія; гострий або хронічний метаболічний ацидоз, що включає і діабетичний кетоацидоз; серйозні реакції підвищеної чутливості, що включають анафілактичні реакції, ангіоневротичний набряк, тяжкі шкірні побічні реакції в анамнезі під час застосування алогліптину, метформіну або будь-якого іншого компонента препарату.

Інструкція:

Початкова рекомендована доза повинна бути підібрана індивідуально та базуватися на поточному режимі лікування. Препарат приймають 2 р/доб під час вживання їжі. Таблетки слід ковтати цілими, не розламувати. Максимальна рекомендована добова доза — 25 мг алогліптину та 2000 мг метформіну.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  • Rp

   КАЗАНО
   КАЗАНО

   Такеда Фарма

   500 мг + 12,5 мг

   Бліс. 7x4