МЕДРОКСИПРОГЕСТЕРОН + ЕСТРАДІОЛ

Rp.: MEDROXYPROGESTERONE + ESTRADIOL

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Замісна терапія при симптомах естрогенної недостатності й профілактика остеопорозу в жінок із неоперованою маткою, які знаходяться в постменопаузі більше трьох років.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; діагностований чи підозрюваний рак молочної залози, а також рак молочної залози в анамнезі; діагностовані чи підозрювані естрогенозалежні пухлини (рак ендометрія); вагінальна кровотеча невідомої етіології; підтверджений гострий тромбоз глибоких вен нижніх кінцівок або тромбоемболія легеневих судин в анамнезі за останні два роки; рецидивуючий чи підтверджений тромбоз у пацієнток, які не отримують зараз антикоагулянтні препарати; гострі чи хронічні захворювання печінки, а також захворювання печінки в анамнезі (до нормалізації лабораторних показників функції печінки); період вагітності (або передбачувана вагітність) й годування груддю.

Інструкція:

Всередину 1 мг/2,5 мг щодня, приблизно в один і той же час доби. За необхідності дозу можна підвищити до 1 мг/5 мг або 2 мг/5 мг. Для підтримувальної терапії слід використовувати найменші ефективні дози. Лікування можна починати в будь-який день, якщо жінка раніше не одержувала замісну гормональну терапію або переходить від безперервного лікування іншим комбінованим лікарським засобом замісної гормональної терапії на лікування препаратом. У тому випадку, коли жінка раніше одержувала замісну гормональну терапію у циклічному режимі, починати лікування препаратом слід через 1 тиж. після закінчення чергового циклу замісної гормональної терапії.