МАГНІЮ КАРБОНАТ + МАГНІЮ ОКСИД

Rp.: MAGNESIUM CARBONATE + MAGNESIUM OXIDE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Дефіцит магнію в організмі (лікування та профілактика) у тих випадках, коли він є причиною порушень з боку м’язової діяльності (нейром’язові порушення, судоми), у разі хронічної фізичної та розумової втоми, роздратованості, міалгій, під час інтенсивних фізичних та розумових навантажень, у період вагітності. Гіпомагніємія, яка виникла внаслідок тривалого паління та зловживання алкоголем, тривалого застосування проносних, контрацептивних засобів, деяких діуретиків або осмотичного діурезу у хворих на цукровий діабет з постійною гіперглікемією.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Порушення функції нирок; порушення провідності в серці (AV-блокада високого ступеня), які можуть призвести до брадикардії. Гіпермагнезіємія, гіперкаліємія, тяжка міастенія, ексикоз, хронічні інфекції сечовивідних шляхів, кальцієво-магнієво-фосфато-амонієвий діатез.

Інструкція:

Рекомендована доза для дорослих та дітей від 15 років — 1 таб. шип. 1 р/доб. Таблетку слід розчинити в склянці води, отриманий р-ин випити. Тривалість лікування залежить від причин, що лежать в основі дефіциту магнію в організмі та визначається лікарем індивідуально.