М’ЯТА ПЕРЦЕВА*

Rp.: MENTHA PIPERITA

Препаратів: 8

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Функціональні захворювання травного тракту, які супроводжуються нудотою, блюванням, у т.ч. у вагітних, метеоризмом, спазмами тощо; неприємні відчуття гіркоти в роті; захворювання печінки (холецистит, гепатит, холангіт, жовчокам’яна хвороба); нервове збудження, порушення засинання та сну; невралгічний біль; функціональні розлади серцево-судинної системи.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; спазмофілія, круп, бронхіальна астма; вік до 3-х років; для препарата у формі олії та настойки — вік до 12 років.

Інструкція:

М’ятні таблетки: під язик — 1–2 таб. на прийом. М’ятна олія: перор., розводячи перед застосуванням у кип’яченій воді (5–10 кр на 1/2 склянки води), — 1/31/2 склянки теплого р-ину 2–3 р/доб за 15–20 хв до їди. Листя: дорослі — перор. 1/21/3 склянки приготованого настою у теплому вигляді 3–4 р/доб; діти від 3-х років — від 1 ст. л. до 1/4 склянки настою 2–3 р/доб за 15 хв до їди. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально. Настойка: перор. 10–15 кр препарату на прийом після їди до досягнення стабільного лікувального ефекту.

Препарати з відповідною діючою речовиною