КСИЛОМЕТАЗОЛІН + МІРАМІСТИН*

Rp.: XYLOMETHAZOLINE + MYRAMISTIN

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гострі й хронічні форми риніту, синуситу, риносинуситу, які супроводжуються закладеністю носа та ускладнені мікробною інфекцією. Комплексна терапія гострого отиту середнього вуха та євстахіїту (з метою відновлення прохідності євстахієвої труби). Профілактика інфекційних ускладнень під час риноскопії та інших маніпуляцій у ділянці носоглотки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострі коронарні захворювання, коронарна астма, гіпертиреоз, закритокутова глаукома; трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі; супутнє лікування інгібіторами МАО та протягом 2 тиж після припинення їх застосування; дитячий вік до 1 року.

Інструкція:

Краплі назальні 0,5/0,1 мг/мл. Діти 1–5 років: рекомендована доза — 1–2 кр у кожний носовий хід 1–2 р/доб, але не більше 3 р/доб. Діти 6–11 років: рекомендована доза — 2–4 кр у кожен носовий хід 2–3 р/доб, але не більше 3 р/доб. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання, зазвичай становить 3–5 днів і не повинна перевищувати 7 днів поспіль. Краплі назальні 1/0,1 мг/мл. Дорослі та діти від 12 років: рекомендована доза — 2–4 кр у кожен носовий хід 3 р/доб. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання, зазвичай становить 3–5 днів і не повинна перевищувати 10 днів поспіль. З метою профілактики застосовують по 1–2 кр у кожен носовий хід перед операцією, потім — 1–2 рази протягом першої доби після операції.