КРЕМНІЮ ДІОКСИД

Rp.: SILICON DIOXIDE

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гострі кишкові захворювання, які супроводжуються діареєю (сальмонельоз, харчові токсикоінфекції); вірусний гепатит А і В (у комплексній терапії); зовнішньо — лікування гнійних ран, трофічних виразок й опіків.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; виразкова хвороба шлунку й дванадцятипалої кишки в стадії загострення, виразки й ерозії слизових оболонок тонкого й товстого кишечнику, непрохідність кишечнику; вік до 1 року.

Інструкція:

Внутрішньо: у вигляді сусп. д/перор. заст. (1 ст. л. (1,2 г) пор для дорослих і 1 ч. л. (0,6 г) пор. для дітей або вміст 1–2 пак.-саше (2–4 г) ретельно розмішують у 50–100 мл нейтральної негазованої або охолодженої перевареної води) за 1 год до їди або прийому лікарських засобів. Добова доза для дорослих і дітей від 7 років: 12 г (за необхідності може бути підвищенана до 24 г); для дітей 1–7 років: 150–200 мг/кг маси тіла за 3–4 прийоми. Якщо хворий не може приймати препарат самостійно, сусп. вводять у шлунок через зонд. При гострих кишкових захворюваннях тривалість курсу лікування — 3–5 днів, гепатиті — 7–10 днів. Зовнішньо: після очищення рани наносять пор. шаром 3–5 мм та закривають сухою асептичною пов’язкою. Перев’язки роблять через добу до очищення рани.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Порошок

  • АТОКСІЛ
   АТОКСІЛ

   ТОВ Орісіл - Фарм

   від 77.00 грн

   Флак. 10 г 1x1

   від 77.00 грн

  Таблетки

  Порошок для приготування суспензії для перорального застосування

  • МАКСІСОРБ
   МАКСІСОРБ

   Українська фармацевтична компанія

   від 152.40 грн

   Пак. 1 г 24x1

   від 152.40 грн