КЛЕМАСТИН

Rp.: CLEMASTINE

Препаратів: 4

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Анафілактичний або анафілактоїдний шок й ангіоневротичний набряк (як допоміжний засіб); алергічні й псевдоалергічні реакції, у т.ч. під час введення контрастних речовин, переливання крові, діагностичного застосування гістаміну (профілактика й лікування), а також спричинені застосуванням лікарських препаратів або укусами комах; сінна гарячка, алергічний риніт, кропив’янка (у т.ч. дермографічна), свербіж, алергічний дерматит і дерматоз, гостра та хронічна екзема (як допоміжний засіб), контактний дерматит.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; одночасне застосування інгібіторів МАО; захворювання нижніх відділів дихальних шляхів, у т.ч. при бронхіальній астмі; порфірия; період годування груддю, вік до 1-го року, для препарату у формі таб. — вік до 6 років.

Інструкція:

Розчин для ін’єкцій. Дорослі та діти від 12 років: в/в повільно протягом 2–3 хв або в/м 2 мл (вміст 1 амп.) 2 р/доб, вранці та ввечері. Профілактика алергічних реакцій: 2 мл в/в повільно безпосередньо перед можливим розвитком анафілактичної реакції або реакції на гістамін. Діти 1–12 років: в/м 25 мкг/кг маси тіла 2 р/доб. Таблетки. Дорослі та діти від 12 років: перор. 1 таб. 2 р/доб, вранці і ввечері. В особливо тяжких випадках добову дозу можна підвищити до 6 таб. Діти 6–12 років: 1/2–1 таб. перед сніданком і на ніч.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   ТАВЕГІЛ
   ТАВЕГІЛ

   ГСК Консьюмер Хелскер С.А.

   1 мг/мл

   Амп. 2 мл 5x1

  • Rp

   ТАВЕГІЛ
   ТАВЕГІЛ

   Такеда

   1 мг/мл

   Амп. 2 мл 5x1

  Таблетки

  • ТАВЕГІЛ
   ТАВЕГІЛ

   ГСК Консьюмер Хелскер С.А.

   від 103.48 грн

   1 мг

   Бліс. 10x2

   від 103.48 грн

  • ТАВЕГІЛ
   ТАВЕГІЛ

   Фамар

   1 мг

   Бліс. 10x2