КЕТОПРОФЕН + ОМЕПРАЗОЛ

Rp.: KETOPROFEN + OMEPRAZOLE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Ревматоїдний артрит, анкілозуючий спондиліт та остеоартрит (симптоматичне лікування) у хворих, які мають в анамнезі або нині ризик розвитку виразки шлунка або дванадцятипалої кишки, що пов’язано із застосуванням НПЗЗ.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; астма в анамнезі, спричинена призначенням кетопрофену або ацетилсаліцилової кислоти, або інших НПЗЗ; тяжка печінкова недостатність; тяжка ниркова недостатність; тяжка серцева недостатність; цереброваскулярна кровотеча або інші активні кровотечі; супутнє призначення препаратів звіробою або атазанавіру сульфату; пептична виразка в активній формі чи наявність в анамнезі гастроінтестинальних кровотеч, виразок або перфорацій. Пацієнтам із порушенням функції печінки не слід застосовувати комбіновану терапію з кларитроміцином.

Інструкція:

Рекомендована добова доза для дорослих та дітей від 15 років — від 100 мг/20 мг до 200 мг/20 мг (залежно від тяжкості симптомів) 1 р/доб перор., під час вживання їжі. Капсулу слід ковтати цілою та запивати великою кількістю води. Максимальна добова доза — 200 мг/20 мг.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Капсули з модифікованим вивільненням