ІЛОПРОСТ

Rp.: ILOPROST

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Концентрат для приготування розчину для інфузій: прогресуючий та облітеруючий тромбангіїт (хвороба Бюргера) при критичній ішемії кінцівок за відсутності показань до реваскуляризації; тяжкі форми облітеруючого ендартеріїту, особливо у випадках ризику ампутації і якщо неможлива хірургічна операція на судинах або ангіопластика; тяжкий перебіг синдрому Рейно, який призводить до інвалідизації й не піддається лікуванню іншими лікарськими засобами. Розчин для інгаляцій: первинна та вторинна легенева гіпертензія середнього або тяжкого ступеня, зумовлена захворюваннями сполучних тканин, спричинена лікарськими засобами або хронічною неоперабельною тромбоемболією легеневої артерії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; патологічні стани, при яких дія препарату на тромбоцити може підвищити ризик кровотечі (наприклад, виразкова хвороба шлунку або дванадцятипалої кишки в стадії загострення, травма, внутрішньочерепна кровотеча); тяжка ішемічна хвороба серця або нестабільна стенокардія; інфаркт міокарда протягом останніх 6 міс; гостра або хронічна серцева недостатність II–IV ст.; тяжка аритмія; підозра на закупорення легенів; легенева гіпертензія внаслідок венозної оклюзії; не пов’язані з легеневою гіпертензією спадкові або набуті вади клапанів з вираженими порушеннями функції міокарда, що супроводжуються гемодинамічними розладами; період вагітності й годування груддю, вік до 18 років.

Інструкція:

Концентрат для приготування розчину для інфузій слід застосовувати тільки в умовах ретельного моніторингового спостереження в лікарнях або амбулаторних установах, що мають відповідні можливості. Внутрішньовенно щоденно у вигляді 6-год. інф. у периферичну вену або у встановлений у центральній вені катетер, швидкість введення (доза) залежить від індивідуальної переносимості та становить 0,5–2 нг/кг маси тіла за 1 хв. Тривалість курсу лікування — до 4 тиж, для хворих з синдромом Рейно — 3–5 днів. Розчин для інгаляцій слід застосовувати тільки під контролем лікаря, який має досвід лікування легеневої гіпертензії. Інгаляційно 2,5–5 мкг 6–9 р/доб, тривалість кожної серії інгаляцій становить приблизно 5–10 хв. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально, залежно від клінічного статусу хворого.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для інгаляцій

  • Rp

   ВЕНТАВІС
   ВЕНТАВІС

   Байєр Шерінг Фарма АГ

   від 13059.00 грн

   10 мкг/мл

   Амп. 2 мл 30x1

   від 13059.00 грн

  Концентрат для приготування розчину для інфузій

  • Rp

   ІЛОМЕДІН
   ІЛОМЕДІН

   Байєр Шерінг Фарма АГ

   від 2688.90 грн

   20 мкг/мл

   Амп. 1 мл 5x1

   від 2688.90 грн