ХЛОРАМФЕНІКОЛ + МЕТРОНІДАЗОЛ + ЛІДОКАЇН

Rp.: CHLORAMPHENICOL + METRONIDAZOLE + LIDOCAINE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гнійні рани та опіки у гнійно-некротичній фазі ранового процесу, спричинені аеробно-анаеробною інфекцією; карбункули, фурункули, флегмони у І фазі ранового процесу (перша доба після операцій).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, ІІ фаза ранового процесу (грануляція і проліферація), ІІІ фаза ранового процесу (епітелізація і рубцювання), вагітність, період годування груддю, вік до 12 років.

Інструкція:

Мазь наносять на уражену поверхню або на стерильні марлеві серветки, якими закривають ранову поверхню 1 р/доб після первинної хірургічної обробки ран, яка включає видалення некротичних тканин і гнійного ексудату з наступним промиванням рани р-ином антисептичного засобу. Перев'язку роблять 1 р/доб до повного очищення рани від гнійно-некротичних мас та до початку формування грануляційної тканини. Лікування опіків шкіри, ускладнених гнійною ексудацією: мазь наносять на рану після первинного очищення та туалету, накладають стерильну пов’язку, або наносять на пов’язку, якою потім закривають рану. Перев'язку роблять через день або 1 раз у 2–3 дні залежно від кількості гнійного ексудату до повного очищення рани та початку формування грануляцій. Максимальна добова доза мазі: для дорослих — 75 г; для дітей 12–18 років — 25 г. Тривалість курсу лікування — 1–2 тиж.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Мазь для зовнішнього застосування

  • A
   МЕТРОЛАВІН
   МЕТРОЛАВІН

   Хімфармзавод Червона зірка

   від 150.00 грн

   Туба 40 г 1x1

   від 150.00 грн