ГОЛІМУМАБ

Rp.: GOLIMUMAB

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Ревматоїдний артрит (у комбінації з метотрексатом показаний для: лікування ревматоїдного артриту в активній формі, від середнього до тяжкого ступеня у дорослих, у яких відмічається незадовільна відповідь на терапію базисними модифікувальними протиревматичними засобами (DMARD), зокрема метотрексатом; лікування тяжкого, активного та прогресувального ревматоїдного артриту у дорослих, які раніше не отримували терапію метотрексатом). Псоріатичний артрит (у вигляді монотерапії або в комбінації з метотрексатом, показаний для лікування активного та прогресувального псоріатичного артриту у дорослих, у яких раніше відмічалася незадовільна відповідь на терапію DMARD. Анкілозивний спондиліт (показаний для лікування тяжкого активного анкілозивного спондиліту у дорослих, у яких раніше відмічалася незадовільна відповідь на традиційну терапію).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Туберкульоз в активній формі або інші тяжкі інфекції, такі як сепсис та опортуністичні інфекції. Помірна або тяжка серцева недостатність (класу ІІІ/ІV за NYHA).

Інструкція:

Ревматоїдний артрит (у комбінації з метотрексатом): рекомендована доза — 50 мг шляхом п/ш ін’єкції 1 раз на міс., в один і той же день міс. Псоріатичний артрит, анкілозивний спондиліт: рекомендована доза — 50 мг шляхом п/ш ін’єкції 1 раз на міс., в один і той же день міс. Згідно з наявними даними, клінічна відповідь зазвичай досягається протягом 12–14 тиж. після початку лікування (після введення 3–4 доз препарату).

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   СІМПОНІ®
   СІМПОНІ®

   ТОВ Джонсон і Джонсон Україна

   100 мг/мл

   Ручка 0,5 мл 1x1