ГІДРОКСИПРОГЕСТЕРОНУ КАПРОАТ

Rp.: HYDROXYPROGESTERONE CAPROATE

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Первинна й вторинна аменорея, поліменорея, неплідність, невиношування вагітності, альгоменорея на основі гіпогеніталізму, звичний або загрозливий викидень; дисфункціональні маткові кровотечі, гіперпластичні процеси в ендометрії, рак ендометрію, рак молочної залози.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тахікардія; холестатична жовтяниця в період вагітності (в анамнезі); цироз печінки; доброякісна гіпербілірубінемія; новоутворення статевих органів і молочних залоз; схильність до тромбоутворення; недостатність функції печінки й нирок, гепатит; нервові розлади з явищами депресії; друга половина вагітності, період годування груддю.

Інструкція:

Внутрішньом’язово. Звичайний або загрозливий викидень: 125–250 мг 1 раз на тиж. протягом першої половини вагітності; первинна або вторинна аменорея: безпосередньо після естрогенної терапії 250 мг одноразово або у 2 прийоми; поліменорея: 65–125 мг на 20–22-у добу циклу; рак матки, молочної залози: 3–4 мл щодня або через день протягом 1–10 міс.; у період передопераційної підготовки і після операції — 0,125–0,25 г на добу протягом 4–5 міс.; гіперплазія ендометрію (за відсутності гормонально активних пухлин яєчників) у жінок до 45 років у 1-й фазі менструального циклу: естрогени + 1 мл препарату 1 раз на тиж. на 5-й, 12-й і 19-й день циклу протягом 4–5 циклів, від 45 років: 2 мл препарату 1 раз на тиж. протягом 6–8 менструальних циклів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Розчин для ін’єкцій

  • B.4

   Rp

   ІНЖЕСТА® ОКСІ
   ІНЖЕСТА® ОКСІ

   Фармак

   від 209.00 грн

   12,5 % в етилолеаті

   Амп. 1 мл 5x1

   від 209.00 грн

  Розчин олійний для ін’єкцій